Medarbejdere opdelt efter afdelinger

Sammen er vi bedre

Vi sidder i forskellige afdelinger og på forskellige lokationer, men har alle det samme mål at giv dig den bedste rådgivning og service

Assistenter

Alice Jørgensen

Alice Jørgensen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Alice Korsholm Jepsen

Alice Korsholm Jepsen

Revisorassistent

Aabenraa
Anette Høy Andersen

Anette Høy Andersen

Regnskabscontroller

Vojens
Anette Korsholm Poulsen

Anette Korsholm Poulsen

Regnskabsassistent

Kolding
Anette Thomsen

Anette Thomsen

Regnskabsassistent

Kolding
Ann Beck

Ann Beck

Revisorassistent

Aabenraa
Anna-Marie Eybye Callesen

Anna-Marie Eybye Callesen

Økonomisupport

Aabenraa
Anne Grethe Ehmsen

Anne Grethe Ehmsen

Regnskabsassistent

Vojens
Anne Ladegaard Michelsen

Anne Ladegaard Michelsen

Regnskabsassistent

Vojens
Anne Marie Olsen

Anne Marie Olsen

Regnskabsassistent

Vojens
Anne Marie Schmidt

Anne Marie Schmidt

Revisorassistent

Aabenraa
Anne Nyrup Tiedemann

Anne Nyrup Tiedemann

Revisorassistent

Aabenraa
Anne Pedersen

Anne Pedersen

Revisorassistent

Aabenraa
Anne V. Jørgensen

Anne V. Jørgensen

Revisorassistent

Aabenraa
Annemette Funder

Annemette Funder

Regnskabsassistent

Aabenraa
Annette Hamann

Annette Hamann

Regnskabsassistent

Kolding
Annette Priisholm Jørgensen

Annette Priisholm Jørgensen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Astrid Oline Radby

Astrid Oline Radby

Regnskabsassistent

Vojens
Birgit Høj Hedegaard

Birgit Høj Hedegaard

Regnskabsassistent

Aabenraa
Birte Viuff

Birte Viuff

Regnskabsassistent

Kolding
Bodil Kjeldsen

Bodil Kjeldsen

Regnskabsassistent

Kolding
Britta K. Petersen

Britta K. Petersen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Camilla Dahl Schmidt

Camilla Dahl Schmidt

Regnskabsassistent

Kolding
Charlotte Krogh Pontoppidan

Charlotte Krogh Pontoppidan

Regnskabsassistent

Kolding
Christina Clausen Christensen

Christina Clausen Christensen

Regnskabsassistent

Vojens
Christina Simonsen Schmidt

Christina Simonsen Schmidt

Regnskabsassistent

Vojens
Dagny Bundesen

Dagny Bundesen

Regnskabsassistent

Vojens
Dorte Lindmann

Dorte Lindmann

Regnskabsassistent

Kolding
Ebbe Lauge Krogsgaard

Ebbe Lauge Krogsgaard

Regnskabsassistent

Kolding
Ellen Jessen

Ellen Jessen

Regnskabsassistent

Vojens
Else Marie Søndergaard Pedersen

Else Marie Søndergaard Pedersen

Revisorassistent

Kolding
Else Merete Svendsen

Else Merete Svendsen

Regnskabsassistent

Kolding
Evelin Lander Frisk

Evelin Lander Frisk

Regnskabsassistent

Vojens
Gitte Boyschau

Gitte Boyschau

Digitaliseringsspecialist – Økonomi

Aabenraa
Gitte Jørgensen

Gitte Jørgensen

Revisorassistent

Aabenraa
Gitte Møller Madsen

Gitte Møller Madsen

Regnskabsassistent

Kolding
Greta Knutz

Greta Knutz

Regnskabsassistent

Aabenraa
Gurli Bredall

Gurli Bredall

Revisorassistent

Aabenraa
Gurli Jakobsen

Gurli Jakobsen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Heidi Lautrup Lauridsen

Heidi Lautrup Lauridsen

Revisorassistent

Aabenraa
Helle Christiansen

Helle Christiansen

Regnskabsassistent

Vojens
Helle Hansen

Helle Hansen

Revisorassistent

Aabenraa
Helle Hissel

Helle Hissel

Revisorassistent

Aabenraa
Henriette Olesen

Henriette Olesen

Regnskabsassistent

Vojens
Henrik Jeppesen

Henrik Jeppesen

Digitaliseringsspecialist – Økonomi og Regnskabsassistent

Aabenraa
Ida Margaretha Jönsson

Ida Margaretha Jönsson

Revisorassistent

Aabenraa
Inge Vangsgaard Festersen

Inge Vangsgaard Festersen

Revisorassistent

Aabenraa
Irene Weber

Irene Weber

Regnskabsassistent

Vojens
Jannie Hall Walz

Jannie Hall Walz

Revisorassistent

Aabenraa
Jette Dyrmose Madsen

Jette Dyrmose Madsen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Jette Jensen

Jette Jensen

Regnskabsassistent

Vojens
Jonna W. Brade

Jonna W. Brade

Regnskabsassistent

Vojens
Kaja Westergaard Andreasen

Kaja Westergaard Andreasen

Revisorassistent

Aabenraa
Karina Jørgensen

Karina Jørgensen

Regnskabsassistent

Kolding
Kerstin Bruhn Juhl

Kerstin Bruhn Juhl

Revisorassistent

Aabenraa
Kirsten Maybrith Landmark

Kirsten Maybrith Landmark

Regnskabsassistent

Kolding
Kristine Holt

Kristine Holt

Regnskabsassistent

Vojens
Kristoffer J. Buhl

Kristoffer J. Buhl

Revisortrainee

Kolding
Laila Bach

Laila Bach

Revisorassistent

Aabenraa
Laila Laasholdt

Laila Laasholdt

Regnskabsassistent

Vojens
Lea Wollesen

Lea Wollesen

Regnskabsassistent

Kolding
Lena Bargum Jepsen

Lena Bargum Jepsen

Revisorassistentelev

Aabenraa
Lene Dam Christensen

Lene Dam Christensen

Regnskabsassistent

Vojens
Lene Knarhøj Pakula

Lene Knarhøj Pakula

Revisorassistent

Aabenraa
Lillian Pedersen

Lillian Pedersen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Line malling Friis

Line Malling Friis

Revisorassistent

Kolding
Lis Løvendal

Lis Løvendal

Revisorassistent

Aabenraa
Margit S. Nielsen

Margit S. Nielsen

Regnskabsassistent

Vojens
Margrethe Knudsen

Margrethe Knudsen

Regnskabsassistent

Kolding
Mette B. Gad

Mette B. Gad

Regnskabsassistent

Vojens
Mette Jensen

Mette Jensen

Regnskabsassistent

Kolding
Mette Schmidt

Mette Schmidt

Regnskabsassistent

Vojens
Mette Sørensen Boysen

Mette Sørensen Boysen

Teamleder, assistenter

Aabenraa
Mona Lisa Wraae

Mona Lisa Wraae

Regnskabsassistent

Vojens
Natalia Posvystak

Natalia Posvystak

Revisortrainee

Kolding
Nicolaj Bennetsen Poulsen

Nicolaj Bennetsen Poulsen

Revisorassistent

Kolding
Pernille Brink Gaedt

Pernille Brink Gaedt

Regnskabsassistent

Kolding
Pernille Gerstrøm

Pernille Gerstrøm

Revisorassistentelev

Aabenraa
Pia Birk Møller

Pia Birk Møller

Regnskabsassistent

Vojens
Rita Jefsen

Rita Jefsen

Regnskabsassistent

Aabenraa
Ruth Trans Slothuus

Ruth Trans Slothuus

Regnskabsassistent

Aabenraa
Sandra Jessen

Sandra Jessen

Revisorassistent

Aabenraa
Simone Algren Jensen

Simone Algren Jensen

Regnskabsassistent

Vojens
Sten-Rask Hejlskov

Sten-Rask Hejlskov

Teamleder, assistenter

Kolding
Susanne Jakobsen

Susanne Jakobsen

Regnskabsassistent

Kolding
Susanne Tarp

Susanne Tarp

Regnskabsassistent

Aabenraa
Tove Gottschalk

Tove Gottschalk

Revisorassistent

Aabenraa
Trine Kærsbøl

Trine Kærsbøl

Revisorassistent

Aabenraa
Ulla Føns

Ulla Føns

Regnskabsassistent

Kolding
Ulla Nissen Rasmussen

Ulla Nissen Rasmussen

Regnskabsassistent

Vojens
Viktoriya Arseniuk

Viktoriya Arseniuk

Regnskabsassistent

Kolding
Vita Feddersen

Vita Feddersen

Regnskabsassistent

Vojens
Winni C. Andersen

Winni C. Andersen

Teamleder, assistenter

Vojens

Direktion

Lene Gade Hovmøller

Lene Gade Hovmøller

Adm. direktør

Kolding
Anders Peter Frederiksen

Anders Peter Frederiksen

Vicedirektør, kunder og produkter

Aabenraa
Lotte S. Hansen

Lotte S. Hansen

PA formandskab / direktion

Aabenraa

Ejendom & Jura

Ellen Bruun Andresen

Ellen Bruun Andresen

Afdelingschef, cand.merc. (jur)

Aabenraa
Lars Rafn

Lars Rafn

Advokat (L) / Afdelingschef

Kolding
Ulla Eg

Ulla Eg

Afdelingschef, ejendom & jura

Vojens
Arne Schultz Pedersen

Arne Schultz Pedersen

Ejendomsrådgiver

Vojens
Astrid Jørgensen

Astrid Jørgensen

Advokatsekretær

Vojens
Bente Henneberg Nissen

Bente Henneberg Nissen

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Aabenraa
Birthe R. Lauridsen

Birthe R. Lauridsen

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Aabenraa
Carina Persson Schmidt

Carina Persson Schmidt

Jurist/ejendomsrådgiver

Vojens
Hans Assenholm

Hans Assenholm

Ejendomsrådgiver

Aabenraa
Helga Hessel

Helga Hessel

Advokatsekretær

Vojens
Joan Laurentz Mohr

Joan Laurentz Mohr

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Kolding
Lene Kisendal Kjær

Lene Kisendal Kjær

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Kolding
Maj-Britt F. Petersen

Maj-Britt F. Petersen

Advokatsekretær

Vojens
Marina de Paoli

Marina de Paoli

Jurist

Aabenraa
Mette Hjøllund-Jensen

Mette Hjøllund-Jensen

Jurist

Kolding
Mona Petersen

Mona Petersen

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Aabenraa
Sonja Beck

Sonja Beck

Advokatsekretær

Vojens
Søren Jensen

Søren Jensen

Ejendomsrådgiver

Aabenraa

Hr & Arbejdsgiverservice

Dennis Calender

Dennis Calender

Afdelingschef, HR- og arbejdsgiverservice

Aabenraa
Claudia Obreja

Claudia Obreja

HR- og lønassistent

Aabenraa
Didde Gildhoff Clausen

Didde Gildhoff Clausen

PA og arbejdsmiljø-assistent

Aabenraa
Frida Søllingvraa

Frida Søllingvraa

HR- og rekrutteringsrådgiver

Aabenraa
Hanne Jessen Ravn

Hanne Jessen Ravn

Teamansvarlig, løn

Aabenraa
Inge Marie Højsager

Inge Marie Højsager

HR- og lønassistent

Vojens
Jonna Pedersen

Jonna Pedersen

Teamansvarlig, academy og HR-rådgiver

Vojens
Louise Schmidt Düwel

Louise Schmidt Düwel

Administration (elev)

Vojens
Monica jacobsen

Monica Holdgaard Jacobsen

HR- og lønassistent

Aabenraa
Olesya Yermolenko

Olesya Yermolenko

Teamansvarlig, rekruttering

Aabenraa
Olga Voloshyna

Olga Voloshyna

HR- og lønassistent

Aabenraa
Pia Poula Dam Enevoldsen

Pia Poula Dam Enevoldsen

HR- og lønassistent

Aabenraa
Rikke Krogsgaard Geertsen

Rikke Krogsgaard Geertsen

HR- og lønassistent

Aabenraa
Sara Macedo

Sara Macedo

HR- og rekrutteringsrådgiver

Aabenraa

Hr Intern

Conni Tetens

Conni Tetens

HR-chef

Vojens
Dorte Hessellund Iversen

Dorte Hessellund Iversen

HR-specialist

Vojens

Intern Økonomi

Steen J. C. Schmidt

Steen J. C. Schmidt

Økonomichef

Aabenraa, Kolding, Vojens
Bodil Schmidt Hansen

Bodil Schmidt Hansen

Bogholder

Aabenraa
Camilla Rasch Svennesen

Camilla Rasch Svennesen

Kontorassistent

Aabenraa
Grethe Boel Ovesen

Grethe Boel Ovesen

Bogholder

Kolding
Hanne Petersen

Hanne Petersen

Bogholderiassistent

Kolding
Inge Hansen

Inge Hansen

Økonomiassistent

Aabenraa
Karin Bergholdt

Karin Bergholdt

Bogholder

Vojens
Louise Schmidt Düwel

Louise Schmidt Düwel

Administration (elev)

Vojens
Niklas Mønster

Niklas Mønster

Controller

Aabenraa
Susanne Gad Buhl

Susanne Gad Buhl

Økonomiassistent

Vojens
Tina Jepsen

Tina Jepsen

Økonomiassistent

Vojens

It Intern

Martin Lerche Aaskov

Martin Lerche Aaskov

IT-chef

Vojens
Jonas Hegelund Jensen

Jonas Hegelund Jensen

It-konsulent

Vojens

Kommunikation & Marketing

Jørgen Schultz

Jørgen Schultz

Kommunikations- og pressechef

Vojens
Marie Holmgaard

Marie Holmgaard

Politisk chef

Vojens
Lotte Bregnsholm

Lotte Bregnsholm

SoMe Marketingassistent

Aabenraa
Mette Sandemann

Mette Sandemann

Kommunikationsmedarbejder, journalist

Aabenraa
Pia Momme Jessen

Pia Momme Jessen

Kommunikationsmedarbejder

Kolding
Sten G. Jepsen

Sten G. Jepsen

IdeSmed & grafisk designer

Vojens

Miljø, Fjerkræ, Tilskud, Natur, Skov

Lars Schmidt

Lars Schmidt

Afdelingschef, miljø

Kolding
Anne Katrine Thomsen

Anne Katrine Thomsen

Miljø- & naturrådgiver

Vojens
Britt Bjerre Paulsen

Britt Bjerre Paulsen

Miljø- & naturrådgiver

Aabenraa
Henriette Fries

Henriette Fries

Miljørådgiver

Aabenraa
Inger Knude

Inger Knude

Miljø- & projektrådgiver

Kolding
Lene Egtved Andersen

Lene Egtved Andersen

Miljø- & naturrådgiver

Kolding
Mads Alnor Schmidt

Mads Alnor Schmidt

Miljø- & naturrådgiver

Vojens
Marlene Kirstine Andersen

Marlene Kirstine Andersen

Teknisk designer

Kolding
Palle Vinstrup

Palle Vinstrup

Landskonsulent fjerkræ

Kolding
Peter Aalykke Jensen

Peter Aalykke Jensen

Miljø- & naturrådgiver

Vojens
Sanne Petersen (barsel)

Sanne Petersen (barsel)

Miljørådgiver

Aabenraa
Solveig Kappel

Solveig Kappel

LAG Koordinator & naturrådgiver

Vojens
Ulla Refshammer Pallesen

Ulla Refshammer Pallesen

Miljørådgiver

Aabenraa

Planteavl, Økologi, Forsøg

Carsten Clausen Kock

Carsten Clausen Kock

Afdelingschef, planteavl

Vojens
Aksel Ravn

Aksel Ravn

Planteavlskonsulent

Kolding
Anders Smedemand Musse

Anders Smedemand Musse

Planteavlskonsulent

Kolding
Anne Mette Fruekilde

Anne Mette Fruekilde

Økologikonsulent

Vojens
Bent Torp

Bent Torp

Forsøgsmedarbejder

Aabenraa
Birgitte Popp Andersen

Birgitte Popp Andersen

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Britt Damgaard Lauritzen

Britt Damgaard Lauritzen

Planteavlskonsulent

Kolding
Charlotte Dall

Charlotte Dall

Planteavlskonsulent

Vojens
Emil Seidelin

Emil Seidelin

Forsøgsmedarbejder

Aabenraa
Erik Mikkelsen

Erik Mikkelsen

Planteavlskonsulent

Vojens
Finn Olsen

Finn Olsen

Teamleder, planteavl

Vojens
Hans Kristian Skovrup

Hans Kristian Skovrup

Planteavlskonsulent

Vojens
Hans-Christian Lassen

Hans-Christian Lassen

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Helge Lund

Helge Lund

Planteavlskonsulent

Kolding
Henrik Mulvad Madsen

Henrik Mulvad Madsen

Planteavlskonsulent

Kolding
Janni N. Nielsen

Janni N. Nielsen

Planteavlskonsulent

Vojens
Jens Good

Jens Good

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Jens Hansen

Jens Hansen

Planteavlskonsulent

Kolding
Julie S. Nielsen

Julie S. Nielsen

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Kasper Kjær Jensen

Kasper Kjær Jensen

Planteavlskonsulent

Kolding
Lisbeth Møller Kjær

Lisbeth Møller Kjær

Planteavlskonsulent

Kolding
Lise Wendt Moeskjær

Lise Wendt Moeskjær

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Mark Aafjes

Mark Aafjes

Forsøgsmedarbejder

Vojens
Mathias Vest Weber

Mathias Vest Weber

Planteavlskonsulent

Vojens
Melanie Ejsing

Melanie Ejsing

Planteavlskonsulent

Vojens
Mette Skade

Mette Skade

Planteavlskonsulent

Kolding
Mia Hou-Jensen

Mia Hou-Jensen

Planteavlssekretær

Vojens
Mogens Munk

Mogens Munk

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Morten Steg

Morten Steg

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Nina Ullerup

Nina Ullerup

Assistent, planteavl

Aabenraa
Nis Callesen

Nis Callesen

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Peter Karlsen

Peter Karlsen

Forsøgsleder

Vojens
Petra Gutt

Petra Gutt

Planteavlskonsulent

Kolding
Poul Erik Nielsen

Poul Erik Nielsen

Teamleder, planteavl

Aabenraa
Rasmus Storck

Rasmus Storck

Planteavlskonsulent

Aabenraa
Susanne Wind Kristensen

Susanne Wind Kristensen

Planteavlssekretær

Vojens
Tine Lund

Tine Lund

Planteavlskonsulent

Kolding
Torben Viuf

Torben Viuf

Planteavlskonsulent

Vojens
Valborg Schmidt

Valborg Schmidt

Planteavlskonsulent

Vojens

Politisk Sekretariat

Reception, Kantine, Rengøring, Pedel, Husene

Agnieszka Kronborg

Agnieszka Kronborg

Køkkenassistent

Kolding
Anne-Marie Pahus

Anne-Marie Pahus

Køkkenassistent

Kolding
Dagny Matzen

Dagny Matzen

Receptionist

Vojens
Gitte Paulsen

Gitte Paulsen

Rengøringsservice

Vojens
Helle Østergaard

Helle Østergaard

Receptionist

Aabenraa
Jan Uwe Gildhoff

Jan Uwe Gildhoff

Ejendomsfunktionær

Vojens
Jette Dam Markussen

Jette Dam Markussen

Teamleder, kantiner

Vojens
Josefine Borring Thirup

Josefine Borring Thirup

Studiemedhjælper

Aabenraa
Jytte Thygesen

Jytte Thygesen

Receptionist

Vojens
Karin E. Jørgensen

Karin E. Jørgensen

Rengøringsservice

Vojens
Maja Jørgensen

Maja Jørgensen

Køkkenassistent

Vojens
Mona Borg Jensen

Mona Borg Jensen

Receptionist

Kolding
Tanja Christensen

Tanja Christensen

Receptionist

Aabenraa

Regnskab & Skat

Jan Fensholt-Hansen

Jan Fensholt-Hansen

Afdelingschef, regnskab & skat

Vojens
Anne-Marie Broksø Iversen

Anne-Marie Broksø Iversen

Juniorrådgiver

Aabenraa
Bendix Hansen

Bendix Hansen

Reg. Revisor

Vojens
Bent T. Sørensen

Bent T. Sørensen

Regnskabskonsulent

Vojens
Bjarne Jacobsen

Bjarne Jacobsen

Virksomhedsrådgiver

Aabenraa
Casper Nielsen

Casper Nielsen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Christian K. Lausen

Christian K. Lausen

Regnskabskonsulent

Vojens
Erik Nygaard Christensen

Erik Nygaard Christensen

Regnskabskonsulent

Vojens
Eva Sandager

Eva Sandager

Skatterådgiver

Aabenraa
Flemming Andersen

Flemming Andersen

Økonomi- og skatterådgiver

Aabenraa
Frank Kjærulff Holdorf Clausen

Frank Kjærulff Holdorf Clausen

Økonomirådgiver

Kolding
Gert Johnsen

Gert Johnsen

Regnskabskonsulent

Vojens
Hans Keck Holm

Hans Keck Holm

Juniorrådgiver

Aabenraa
Henning Holm

Henning Holm

Regnskabskonsulent

Vojens
Henning Petersen

Henning Petersen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Henning Vinther Boldsen

Henning Vinther Boldsen

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Inge Kloster Helene Iversen

Inge Kloster Iversen

Skatterådgiver

Kolding
Jakob Brodersen Mikkelsen

Jakob Brodersen Mikkelsen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Jesper Naeve Jensen

Jesper Naeve Jensen

Teamleder, regnskab & skat

Aabenraa
Jesper Nedergaard

Jesper Nedergaard

Økonomirådgiver

Kolding
Julie Thomsen

Julie Thomsen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Jørgen Thorø

Jørgen Thorø

Økonomikonsulent

Kolding
Jørn Fallesen

Jørn Fallesen

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Jørn Aarøe

Jørn Aarøe

Regnskabskonsulent

Vojens
Karsten Nielsen

Karsten Nielsen

Økonomikonsulent

Kolding
Lars Jacobsen

Lars Jacobsen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Lars Poulsen

Lars Poulsen

Regnskabsrådgiver

Kolding
Lasse Meine

Lasse Meine

Skattekonsulent

Vojens
Lis Tjørnelund Pedersen

Lis Tjørnelund Pedersen

Chefsekretær

Vojens
Mogens Kvist

Mogens Kvist

Regnskabskonsulent

Vojens
Monica Keller

Monica Keller

Regnskabskonsulent

Vojens
Peer Slipsager

Peer Slipsager

Økonomirådgiver

Aabenraa
Per Benzon

Per Benzon

Reg. Revisor

Vojens
Peter Føns Knudsen

Peter Føns Knudsen

Økonomikonsulent

Kolding
Peter Iversen Hansen

Peter Iversen Hansen

Regnskabskonsulent

Vojens
Pia Sandberg

Pia Sandberg

Økonomirådgiver

Aabenraa
Signe Erlang (barsel)

Signe Erlang (barsel)

Økonomirådgiver

Aabenraa
Simon Tobias Larsen

Simon Tobias Larsen

Regnskabskonsulent

Vojens
Thorbjørn Pedersen

Thorbjørn Pedersen

Økonomikonsulent

Kolding
Tina Jespersen

Tina Jespersen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Tommy Henriksen

Tommy Henriksen

Skattekonsulent

Vojens
Tove Danielsen

Tove Danielsen

Økonomirådgiver/revisor

Aabenraa
Trine Pankoke

Trine Pankoke

Økonomisupport

Aabenraa
Ulla Kloppenborg

Ulla Kloppenborg

Økonomirådgiver

Aabenraa

Salg & Kundecenter

Allan Knudsen

Allan Knudsen

Key account manager

Vojens
Preben Beck

Preben Beck

Salgskonsulent & Virksomhedsrådgiver

Vojens

Udvikling & Energi

Anders Andersen

Anders Andersen

Afdelingschef, udvikling & energi

Vojens
Heinrich F. Lüllau

Heinrich F. Lüllau

Energi- & projektrådgiver

Vojens
Holger Mikkelsen

Holger Mikkelsen

Energi- & projektrådgiver

Vojens
Kent Bisgaard

Kent Bisgaard

Energi- & projektrådgiver

Vojens
Pieter Jans

Pieter Jans

Digital udvikler

Vojens
Thomas Vestergaard Bomm

Thomas Vestergaard Bomm

Digital udvikler

Aabenraa

Virksomhedsøkonomi & Strategi

Claus Bech Jensen

Claus Bech Jensen

Afdelingschef, virksomhedsøkonomi & strategi

Kolding
Bent Sørensen

Bent Sørensen

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Bo Ellegaard Nielsen

Bo Ellegaard Nielsen

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Carsten Friis

Carsten Friis

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Christian Raun

Christian Raun

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Christina Nygaard Hansen

Christina Nygaard Hansen

Økonomiassistent

Vojens
Connie Mikkelsen

Connie Mikkelsen

Økonomisupport

Aabenraa
Ditte Grotum

Ditte Grotum

Driftsøkonomiassistent

Vojens
Frederik Duedahl Knudsen

Frederik Duedahl Knudsen

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Helena Volsmann Jørgensen

Helena Volsmann Jørgensen

Økonomisupport

Aabenraa
Helle Petz

Helle Petz

Regnskabsassistent

Kolding
Henrik F. Vester

Henrik F. Vester

Virksomhedsrådgiver

Aabenraa
Jakob Ellegaard

Jakob Ellegaard

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Jens Brandenborg

Jens Brandenborg

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Jens Norup

Jens Norup

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Jens Toksvig Bjerre

Jens Toksvig Bjerre

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Jesper Iversen Hansen

Jesper Iversen Hansen

Virksomhedsøkonom, junior

Aabenraa
Jørgen Skau

Jørgen Skau

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Jørn Anker Weber

Jørn Anker Weber

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Lars Mathiesen

Lars Mathiesen

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Lene Marie Jacobsen

Lene Marie Jacobsen

Regnskabsassistent

Kolding
Margrete Johnsen Hansen

Margrete Johnsen Hansen

Juniorkonsulent

Kolding
Mathias Struck Jürgensen

Mathias Struck Jürgensen

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Michael Sass Krag

Michael Sass Krag

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Monique van Sonsbeek

Monique van Sonsbeek

Klimatjek-rådgiver

Vojens
Morten Piihl

Morten Piihl

Driftsassistent

Vojens
Oliver Baaring Andersen

Oliver Baaring Andersen

Råvarespecialist

Aabenraa
Paw Mathiesen

Paw Mathiesen

Virksomhedsøkonom

Aabenraa, Kolding
Randi Hoeck Petersen

Randi Hoeck Petersen

Økonomi- og tilskudsrådgiver

Aabenraa
Sandra Lærke Kongsdal

Sandra Lærke Kongsdal

Trainee

Vojens
Thejs Hjort Christiansen

Thejs Hjort Christiansen

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Ulrik Simonsen

Ulrik Simonsen

Driftsøkonomikonsulent

Kolding

Kolding

Lene Gade Hovmøller

Lene Gade Hovmøller

Adm. direktør

Kolding
Claus Bech Jensen

Claus Bech Jensen

Afdelingschef, virksomhedsøkonomi & strategi

Kolding
Lars Rafn

Lars Rafn

Advokat (L) / Afdelingschef

Kolding
Lars Schmidt

Lars Schmidt

Afdelingschef, miljø

Kolding
Steen J. C. Schmidt

Steen J. C. Schmidt

Økonomichef

Aabenraa, Kolding, Vojens
Agnieszka Kronborg

Agnieszka Kronborg

Køkkenassistent

Kolding
Aksel Ravn

Aksel Ravn

Planteavlskonsulent

Kolding
Anders Smedemand Musse

Anders Smedemand Musse

Planteavlskonsulent

Kolding
Anette Korsholm Poulsen

Anette Korsholm Poulsen

Regnskabsassistent

Kolding
Anette Thomsen

Anette Thomsen

Regnskabsassistent

Kolding
Anne-Marie Pahus

Anne-Marie Pahus

Køkkenassistent

Kolding
Annette Hamann

Annette Hamann

Regnskabsassistent

Kolding
Birte Viuff

Birte Viuff

Regnskabsassistent

Kolding
Bodil Kjeldsen

Bodil Kjeldsen

Regnskabsassistent

Kolding
Britt Damgaard Lauritzen

Britt Damgaard Lauritzen

Planteavlskonsulent

Kolding
Camilla Dahl Schmidt

Camilla Dahl Schmidt

Regnskabsassistent

Kolding
Charlotte Krogh Pontoppidan

Charlotte Krogh Pontoppidan

Regnskabsassistent

Kolding
Christian Raun

Christian Raun

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Dorte Lindmann

Dorte Lindmann

Regnskabsassistent

Kolding
Ebbe Lauge Krogsgaard

Ebbe Lauge Krogsgaard

Regnskabsassistent

Kolding
Else Marie Søndergaard Pedersen

Else Marie Søndergaard Pedersen

Revisorassistent

Kolding
Else Merete Svendsen

Else Merete Svendsen

Regnskabsassistent

Kolding
Frank Kjærulff Holdorf Clausen

Frank Kjærulff Holdorf Clausen

Økonomirådgiver

Kolding
Gitte Møller Madsen

Gitte Møller Madsen

Regnskabsassistent

Kolding
Grethe Boel Ovesen

Grethe Boel Ovesen

Bogholder

Kolding
Hanne Petersen

Hanne Petersen

Bogholderiassistent

Kolding
Helge Lund

Helge Lund

Planteavlskonsulent

Kolding
Helle Petz

Helle Petz

Regnskabsassistent

Kolding
Henrik Mulvad Madsen

Henrik Mulvad Madsen

Planteavlskonsulent

Kolding
Inge Kloster Helene Iversen

Inge Kloster Iversen

Skatterådgiver

Kolding
Inger Knude

Inger Knude

Miljø- & projektrådgiver

Kolding
Jens Brandenborg

Jens Brandenborg

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Jens Hansen

Jens Hansen

Planteavlskonsulent

Kolding
Jesper Nedergaard

Jesper Nedergaard

Økonomirådgiver

Kolding
Joan Laurentz Mohr

Joan Laurentz Mohr

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Kolding
Jørgen Thorø

Jørgen Thorø

Økonomikonsulent

Kolding
Karina Jørgensen

Karina Jørgensen

Regnskabsassistent

Kolding
Karsten Nielsen

Karsten Nielsen

Økonomikonsulent

Kolding
Kasper Kjær Jensen

Kasper Kjær Jensen

Planteavlskonsulent

Kolding
Kirsten Maybrith Landmark

Kirsten Maybrith Landmark

Regnskabsassistent

Kolding
Kristoffer J. Buhl

Kristoffer J. Buhl

Revisortrainee

Kolding
Lars Poulsen

Lars Poulsen

Regnskabsrådgiver

Kolding
Lea Wollesen

Lea Wollesen

Regnskabsassistent

Kolding
Lene Egtved Andersen

Lene Egtved Andersen

Miljø- & naturrådgiver

Kolding
Lene Kisendal Kjær

Lene Kisendal Kjær

Juridisk Elitesekretær / Paralegal

Kolding
Lene Marie Jacobsen

Lene Marie Jacobsen

Regnskabsassistent

Kolding
Line malling Friis

Line Malling Friis

Revisorassistent

Kolding
Lisbeth Møller Kjær

Lisbeth Møller Kjær

Planteavlskonsulent

Kolding
Margrete Johnsen Hansen

Margrete Johnsen Hansen

Juniorkonsulent

Kolding
Margrethe Knudsen

Margrethe Knudsen

Regnskabsassistent

Kolding
Marlene Kirstine Andersen

Marlene Kirstine Andersen

Teknisk designer

Kolding
Mathias Struck Jürgensen

Mathias Struck Jürgensen

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Mette Hjøllund-Jensen

Mette Hjøllund-Jensen

Jurist

Kolding
Mette Jensen

Mette Jensen

Regnskabsassistent

Kolding
Mette Skade

Mette Skade

Planteavlskonsulent

Kolding
Mona Borg Jensen

Mona Borg Jensen

Receptionist

Kolding
Natalia Posvystak

Natalia Posvystak

Revisortrainee

Kolding
Nicolaj Bennetsen Poulsen

Nicolaj Bennetsen Poulsen

Revisorassistent

Kolding
Palle Vinstrup

Palle Vinstrup

Landskonsulent fjerkræ

Kolding
Paw Mathiesen

Paw Mathiesen

Virksomhedsøkonom

Aabenraa, Kolding
Pernille Brink Gaedt

Pernille Brink Gaedt

Regnskabsassistent

Kolding
Peter Føns Knudsen

Peter Føns Knudsen

Økonomikonsulent

Kolding
Petra Gutt

Petra Gutt

Planteavlskonsulent

Kolding
Pia Momme Jessen

Pia Momme Jessen

Kommunikationsmedarbejder

Kolding
Susanne Jakobsen

Susanne Jakobsen

Regnskabsassistent

Kolding
Thorbjørn Pedersen

Thorbjørn Pedersen

Økonomikonsulent

Kolding
Tine Lund

Tine Lund

Planteavlskonsulent

Kolding
Ulla Føns

Ulla Føns

Regnskabsassistent

Kolding
Ulrik Simonsen

Ulrik Simonsen

Driftsøkonomikonsulent

Kolding
Viktoriya Arseniuk

Viktoriya Arseniuk

Regnskabsassistent

Kolding

Odense

Lene Gade Hovmøller

Lene Gade Hovmøller

Adm. direktør

Kolding
Steen J. C. Schmidt

Steen J. C. Schmidt

Økonomichef

Aabenraa, Kolding, Vojens
Anne Nyrup Tiedemann

Anne Nyrup Tiedemann

Revisorassistent

Aabenraa
Bo Ellegaard Nielsen

Bo Ellegaard Nielsen

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Gitte Jørgensen

Gitte Jørgensen

Revisorassistent

Aabenraa
Helena Volsmann Jørgensen

Helena Volsmann Jørgensen

Økonomisupport

Aabenraa
Helle Hansen

Helle Hansen

Revisorassistent

Aabenraa
Jens Norup

Jens Norup

Virksomhedsøkonom

Aabenraa
Lars Jacobsen

Lars Jacobsen

Økonomirådgiver

Aabenraa
Lis Løvendal

Lis Løvendal

Revisorassistent

Aabenraa
Oliver Baaring Andersen

Oliver Baaring Andersen

Råvarespecialist

Aabenraa
Søren Jensen

Søren Jensen

Ejendomsrådgiver

Aabenraa
Trine Kærsbøl

Trine Kærsbøl

Revisorassistent

Aabenraa

Vojens

Lene Gade Hovmøller

Lene Gade Hovmøller

Adm. direktør

Kolding
Anders Andersen

Anders Andersen

Afdelingschef, udvikling & energi

Vojens
Carsten Clausen Kock

Carsten Clausen Kock

Afdelingschef, planteavl

Vojens
Conni Tetens

Conni Tetens

HR-chef

Vojens
Jan Fensholt-Hansen

Jan Fensholt-Hansen

Afdelingschef, regnskab & skat

Vojens
Jørgen Schultz

Jørgen Schultz

Kommunikations- og pressechef

Vojens
Marie Holmgaard

Marie Holmgaard

Politisk chef

Vojens
Martin Lerche Aaskov

Martin Lerche Aaskov

IT-chef

Vojens
Steen J. C. Schmidt

Steen J. C. Schmidt

Økonomichef

Aabenraa, Kolding, Vojens
Ulla Eg

Ulla Eg

Afdelingschef, ejendom & jura

Vojens
Allan Knudsen

Allan Knudsen

Key account manager

Vojens
Anette Høy Andersen

Anette Høy Andersen

Regnskabscontroller

Vojens
Anne Grethe Ehmsen

Anne Grethe Ehmsen

Regnskabsassistent

Vojens
Anne Katrine Thomsen

Anne Katrine Thomsen

Miljø- & naturrådgiver

Vojens
Anne Ladegaard Michelsen

Anne Ladegaard Michelsen

Regnskabsassistent

Vojens
Anne Marie Olsen

Anne Marie Olsen

Regnskabsassistent

Vojens
Anne Mette Fruekilde

Anne Mette Fruekilde

Økologikonsulent

Vojens
Arne Schultz Pedersen

Arne Schultz Pedersen

Ejendomsrådgiver

Vojens
Astrid Jørgensen

Astrid Jørgensen

Advokatsekretær

Vojens
Astrid Oline Radby

Astrid Oline Radby

Regnskabsassistent

Vojens
Bendix Hansen

Bendix Hansen

Reg. Revisor

Vojens
Bent T. Sørensen

Bent T. Sørensen

Regnskabskonsulent

Vojens
Carina Persson Schmidt

Carina Persson Schmidt

Jurist/ejendomsrådgiver

Vojens
Carsten Friis

Carsten Friis

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Charlotte Dall

Charlotte Dall

Planteavlskonsulent

Vojens
Christian K. Lausen

Christian K. Lausen

Regnskabskonsulent

Vojens
Christina Clausen Christensen

Christina Clausen Christensen

Regnskabsassistent

Vojens
Christina Nygaard Hansen

Christina Nygaard Hansen

Økonomiassistent

Vojens
Christina Simonsen Schmidt

Christina Simonsen Schmidt

Regnskabsassistent

Vojens
Dagny Bundesen

Dagny Bundesen

Regnskabsassistent

Vojens
Dagny Matzen

Dagny Matzen

Receptionist

Vojens
Ditte Grotum

Ditte Grotum

Driftsøkonomiassistent

Vojens
Dorte Hessellund Iversen

Dorte Hessellund Iversen

HR-specialist

Vojens
Ellen Jessen

Ellen Jessen

Regnskabsassistent

Vojens
Erik Mikkelsen

Erik Mikkelsen

Planteavlskonsulent

Vojens
Erik Nygaard Christensen

Erik Nygaard Christensen

Regnskabskonsulent

Vojens
Evelin Lander Frisk

Evelin Lander Frisk

Regnskabsassistent

Vojens
Finn Olsen

Finn Olsen

Teamleder, planteavl

Vojens
Frederik Duedahl Knudsen

Frederik Duedahl Knudsen

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Gert Johnsen

Gert Johnsen

Regnskabskonsulent

Vojens
Hans Kristian Skovrup

Hans Kristian Skovrup

Planteavlskonsulent

Vojens
Heinrich F. Lüllau

Heinrich F. Lüllau

Energi- & projektrådgiver

Vojens
Helga Hessel

Helga Hessel

Advokatsekretær

Vojens
Helle Christiansen

Helle Christiansen

Regnskabsassistent

Vojens
Henning Holm

Henning Holm

Regnskabskonsulent

Vojens
Henning Vinther Boldsen

Henning Vinther Boldsen

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Henriette Olesen

Henriette Olesen

Regnskabsassistent

Vojens
Holger Mikkelsen

Holger Mikkelsen

Energi- & projektrådgiver

Vojens
Irene Weber

Irene Weber

Regnskabsassistent

Vojens
Jan Uwe Gildhoff

Jan Uwe Gildhoff

Ejendomsfunktionær

Vojens
Janni N. Nielsen

Janni N. Nielsen

Planteavlskonsulent

Vojens
Jens Toksvig Bjerre

Jens Toksvig Bjerre

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Jette Dam Markussen

Jette Dam Markussen

Teamleder, kantiner

Vojens
Jette Jensen

Jette Jensen

Regnskabsassistent

Vojens
Jonas Hegelund Jensen

Jonas Hegelund Jensen

It-konsulent

Vojens
Jonna W. Brade

Jonna W. Brade

Regnskabsassistent

Vojens
Jytte Thygesen

Jytte Thygesen

Receptionist

Vojens
Jørgen Skau

Jørgen Skau

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Jørn Fallesen

Jørn Fallesen

Virksomhedsrådgiver

Vojens
Jørn Aarøe

Jørn Aarøe

Regnskabskonsulent

Vojens
Karin Bergholdt

Karin Bergholdt

Bogholder

Vojens
Karin E. Jørgensen

Karin E. Jørgensen

Rengøringsservice

Vojens
Kent Bisgaard

Kent Bisgaard

Energi- & projektrådgiver

Vojens
Kristine Holt

Kristine Holt

Regnskabsassistent

Vojens
Laila Laasholdt

Laila Laasholdt

Regnskabsassistent

Vojens
Lars Mathiesen

Lars Mathiesen

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Lasse Meine

Lasse Meine

Skattekonsulent

Vojens
Lene Dam Christensen

Lene Dam Christensen

Regnskabsassistent

Vojens
Lis Tjørnelund Pedersen

Lis Tjørnelund Pedersen

Chefsekretær

Vojens
Louise Schmidt Düwel

Louise Schmidt Düwel

Administration (elev)

Vojens
Mads Alnor Schmidt

Mads Alnor Schmidt

Miljø- & naturrådgiver

Vojens
Maja Jørgensen

Maja Jørgensen

Køkkenassistent

Vojens
Maj-Britt F. Petersen

Maj-Britt F. Petersen

Advokatsekretær

Vojens
Margit S. Nielsen

Margit S. Nielsen

Regnskabsassistent

Vojens
Mark Aafjes

Mark Aafjes

Forsøgsmedarbejder

Vojens
Mathias Vest Weber

Mathias Vest Weber

Planteavlskonsulent

Vojens
Melanie Ejsing

Melanie Ejsing

Planteavlskonsulent

Vojens
Mette B. Gad

Mette B. Gad

Regnskabsassistent

Vojens
Mette Schmidt

Mette Schmidt

Regnskabsassistent

Vojens
Mia Hou-Jensen

Mia Hou-Jensen

Planteavlssekretær

Vojens
Michael Sass Krag

Michael Sass Krag

Driftsøkonomikonsulent

Vojens
Mogens Kvist

Mogens Kvist

Regnskabskonsulent

Vojens
Mona Lisa Wraae

Mona Lisa Wraae

Regnskabsassistent

Vojens
Monica Keller

Monica Keller

Regnskabskonsulent

Vojens
Monique van Sonsbeek

Monique van Sonsbeek

Klimatjek-rådgiver

Vojens
Morten Piihl

Morten Piihl

Driftsassistent

Vojens
Per Benzon

Per Benzon

Reg. Revisor

Vojens
Peter Iversen Hansen

Peter Iversen Hansen

Regnskabskonsulent

Vojens
Peter Karlsen

Peter Karlsen

Forsøgsleder

Vojens
Peter Aalykke Jensen

Peter Aalykke Jensen

Miljø- & naturrådgiver

Vojens
Pia Birk Møller

Pia Birk Møller

Regnskabsassistent

Vojens
Pieter Jans

Pieter Jans

Digital udvikler

Vojens
Preben Beck

Preben Beck

Salgskonsulent & Virksomhedsrådgiver

Vojens
Sandra Lærke Kongsdal

Sandra Lærke Kongsdal

Trainee

Vojens
Simon Tobias Larsen

Simon Tobias Larsen

Regnskabskonsulent

Vojens
Simone Algren Jensen

Simone Algren Jensen

Regnskabsassistent

Vojens
Solveig Kappel

Solveig Kappel

LAG Koordinator & naturrådgiver

Vojens
Sonja Beck

Sonja Beck

Advokatsekretær

Vojens
Sten G. Jepsen

Sten G. Jepsen

IdeSmed & grafisk designer

Vojens